KONST / Litografier / Färglitografier 9546129
nr 954 6129
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, Jan Lundquist (f. 1935), 2 st. Stockholmsmotiv, signerade och numrerade, motivet: 39x54
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 april 2015
kl 18:11:42
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist